У Харкові почали підготовчі роботи для будівництва нових станцій метро
22 січня 2020 10:49 Інфраструктура
У Харкові почали підготовчі роботи для будівництва нових станцій метро Місто викупило близько 90% об'єктів нерухомості, розташованих в зоні будівництва станцій метро «Державінська» та «Одеська».

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації міста Олег Дробот, 80% власників вже переїхали в нове житло. Ще 25 харків'ян, які не згодні з викупною вартістю об'єктів, подали в суд. На сьогоднішній день з 12-ю з них місто знайшов компроміс, по іншим чекають результатів оціночних експертиз.

«Щодо тих 13-ти власників - вже отримано два рішення суду і власники погодилися з викупною вартістю, яка була проведена в судовому порядку і затверджена на підставі додаткової експертизи. Зараз ми очікуємо рішення по 11 залишилися власникам. Ми намагаємося в дуже короткі терміни вирішити це питання, щоб вже все 100% власники отримали відповідні кошти, які їх задовольнять», - зазначив Олег Дробот.

Також віце-мер повідомив, що в зоні будівництва станцій вже розпочато демонтаж викуплених об'єктів. «Можна сказати, підготовчі роботи з будівництва метро вже розпочато, тобто ми не втрачаємо час і вже проводимо демонтаж тих об'єктів, які викуплені», - підкреслив Олег Дробот.

Нагадаємо, що проєкт продовження третьої черги метрополітену в Харкові включає будівництво двох станцій - «Державінська» і «Одеська», Олексіївського електродепо і закупівлю рухомого складу. Проєкт реалізується за рахунок кредитних коштів ЄБРР (160 млн євро) та ЄІБ (160 млн євро).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини