У Харкові почав працювати Uber
20 квітня 2017 13:02 Інфраструктура
У Харкові почав працювати Uber У Харкові з сьогоднішнього дня, 20 квітня, запущений сервіс «Uber» - мобільний додаток для виклику автомобілів.

Міжнародна технологічна компанія «Uber», засновник однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів, повідомила про запуск сервісу в Харкові. При цьому Харків став першим містом в Україні, де можна зробити поїздку з Uber на електромобілі. Вчора заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов протестував нову послугу, а сьогодні відбулася її презентація.

Євген Водовозов зазначив, що міська влада Харкова рада вітати будь-які починання, які сприяють комфорту життя людей.

«Сподіваємося, що нова послуга, яка запускається в Харкові, зробить харків'ян більш мобільними», - підкреслив Євген Водовозов.

Як повідомили в компанії, користувачі в Харкові зможуть сплачувати за поїздки з Uber готівкою або за допомогою зареєстрованої в додатку банківської карти. Після закінчення кожної поїздки користувач отримає на адресу електронної пошти квитанцію, яка буде містити інформацію про місце подавання автомобіля, маршрут, карту поїздки, дані про водія і деталізацію вартості. Крім того, у харків'ян буде можливість відстежувати в режимі реального часу маршрут руху автомобіля, систему рейтингів водіїв (при якій користувач оцінює водія від 1 до 5 балів після кожної поїздки) і можливість повідомляти про будь-яких ситуації у службу підтримки клієнтів в додаткув розділі «Допомога» або через help.uber.com.

Зазначимо, що харків'яни і гості міста зможуть оцінити сервіс «Uber», скориставшись безкоштовними поїздками. Для цього перед заказом необхідно ввести промокод «КНАRKIV» в розділі «ОПЛАТА» додатка «Uber» на смартфоні. Промокод надає право на п'ять безкоштовних поїздок будь-якому користувачеві Uber в Харкові з моменту запуску і до 23:59 неділі 23 квітня.

Довідка. Харків став вже п'ятим містом України після Києва, Одеси, Львова і Дніпра, де запущений сервіс «Uber». Для того, щоб почати користуватися сервісом «Uber», необхідно завантажити додаток за посиланням uber.com/app, в Google Play для Android або в Арр Store для iOS.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини