У Харкові посилять боротьбу з порушниками карантинних обмежень
02 листопада 2020 18:23 Суспільство
У Харкові посилять боротьбу з порушниками карантинних обмежень Моніторинг за дотриманням протиепідемічних заходів в місті Харкові буде посилений.

Таке рішення було ухвалене сьогодні, 2 листопада, на робочій нараді, присвяченій протидії поширенню коронавірусу, яка пройшла в Харківській міській раді.

Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Терехов, впровадження більш жорстких заходів обумовлене зростанням кількості хворих.

«Харків знаходиться в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Тому за допомогою поліції ми повинні забезпечити перевірки і дотримання режиму роботи кафе, барів, ресторанів до 20:00, при цьому - жодних винятків і привілеїв. Потрібно посилити моніторинг дотримання маскового режиму і соціальної дистанції в пасажирському транспорті, в тому числі в тому, який приїжджає з Харківської області. На ринках має бути введений тотальний масковий режим, людей без масок туди просто не повинні пускати. Всі продавці - теж у масках, плюс регулярна дезінфекція. Ми зможемо утримати ситуацію, якщо будемо жорсткіше стежити за виконанням усіх необхідних вимог», - підкреслив Ігор Терехов.

Як повідомив генеральний директор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматін, зараз у підземці зменшені інтервали між поїздами в ранкові та вечірні години пік, проводиться дезинфікувальна обробка станцій і рухомого складу, а також спільно з поліцією контролюється дотримання маскового режиму. Уже є перші оштрафовані пасажири, які не надягли маски.

Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко підтвердив, що правоохоронці посилять перевірки, особливо в сфері громадського харчування, де фіксується багато порушень.

«Будемо стежити за режимом роботи кафе, барів, ресторанів. Загалом за добу до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 28 фактів порушень у закладах цієї сфери, по 16-ти з них порушені кримінальні провадження стосовно власників, менеджменту. Далі ми маємо намір активно проводити нічні рейди. Нагадую, всі об'єкти громадського харчування мають закриватися о 20:00. Крім того, патрульна поліція посилить моніторинг дотримання карантинних обмежень на транспорті - в метро, ​​трамваях, тролейбусах, автобусах», - зазначив Валерій Сокуренко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини