У Харкові працює близько 55% довоєнної кількості підприємств сфери побутових послуг
26 січня 2023 12:23 Економіка
У Харкові працює близько 55% довоєнної кількості підприємств сфери побутових послуг У Харкові працює близько 55% довоєнної кількості підприємств сфери сервісу та побутового обслуговування населення.

Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, спостерігається позитивна тенденція у поступовому відновленні роботи та відкритті підприємств побутового обслуговування населення. Більша частини з них - перукарні, ремонтні майстерні, хімчистки, автомайстерні.    

«Деякі підприємства не зупиняли свою роботу з початку активних бойових дій. Наприклад, послуги населенню надавали в хімчистці-пральні в Слобідському районі, де також безкоштовно прали білизну для військового шпиталю. Деякі перукарні, які розміщуються у підвальних приміщеннях, також продовжували працювати. Зараз, враховуючи поступове повернення майстрів індустрії краси з-за кордону та західних областей України, спостерігається подальше стрімке відкриття перукарень та салонів», - зазначили у департаменті.  
 
Також харківські підприємці надають послуги з ремонту речей особистого вжитку, побутової та комп’ютерної техніки, прання та чистки білизни, ремонту автомобілів, працюють лазні, автомийки тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини