У Харкові працюють 119 тисяч підприємців
15 лютого 2023 11:00 Економіка
У Харкові працюють 119 тисяч підприємців Станом на 1 лютого кількість фізичних осіб-підприємців у місті Харкові склала 119 494 особи.

За інформацією Головного управління Державної податкової служби у Харківській області, на початок року працювало 119 743 особи.

Чимало обмежень та перешкод для розвитку підприємницької діяльності створюють воєнні дії. Так, протягом січня припинили діяльність 1003 фізичні особи-підприємці. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду 28 фізичних осіб-підприємців. Водночас, за даними Головного управління ДПС у Харківській області, протягом січня виявили бажання почати власну справу та офіційно зареєстрували бізнес 840 фізичних осіб-підприємців.

У Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку зазначили, що підприємці відграють ключову роль у спільній боротьбі проти агресора та забезпечують надійний економічний тил міста Харкова.

«Незважаючи на надскладні умови, підприємці не склали руки, вони докладають максимум зусиль для відновлення і продовження діяльності в умовах великого ризику та невизначеного майбутнього. Одним із пріоритетів діяльності міської влади є пошук нових можливостей, залучення інвестицій, налагодження співпраці з органами державної влади та міжнародними інституціями задля підтримки та повноцінного відновлення бізнесу. Міська рада завжди підтримуватиме підприємців Харкова та намагається акумулювати всі можливі ресурси для відновлення економічних процесів та повернення бізнеса у місто», - підкреслили у департаменті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини