У Харкові представили дизайн «Картки харків'янина»
15 липня 2021 16:43 Місто
У Харкові представили дизайн «Картки харків'янина» Презентація дизайну «Картки харків'янина» пройшла сьогодні, 15 липня, у Харківській міській раді.

У конкурсі на кращий дизайн карти взяли участь понад 50 осіб. За підсумками голосування на сайті «Портал харків'янина» були обрані три переможці.

Зазначимо, що карта називатиметься «X-card». На картці для харків'ян пільгових категорій буде зображений підвісний міст через річку Лопань, для співробітників комунальних служб - фонтан «Дзеркальний струмінь», решта жителів міста отримають картки із зображенням Держпрому, а для дизайну учнівських і студентських карток взяли за основу сучасні картини. Макети карток для городян пільгових категорій і співробітників комунальних служб розробила Ірина Вороніна, учнівські картки - Микола Гриценко, а загальну картку для жителів міста - Анастасія Сологуб.

«Головна цінність нашого міста - люди, які кожен день працюють для його жителів. Комунальна картка харків'янина показує, що ви - будівельник Харкова, пільгова картка - символ турботи, любові і поваги. Головна ідея дизайну шкільних та студентських карток - формування любові до сучасного мистецтва. Сподіваємося, що картка мотивуватиме дітей і молодих людей на нові звершення. Городяни знають свої пам'ятки, визначні дати, історію міста. Це знайшло відображення в дизайні карток для жителів Харкова», - зазначили куратори проєкту «Картка харків'янина».

Нагадаємо, в Харкові впроваджується «Картка харків'янина» - проєкт персональної картки, яка підтверджує особистість городян і дозволяє отримувати міські послуги зі знижкою або безкоштовно. Такі картки діють в різних містах світу і в Україні (міські картки запущені в Києві і Дніпрі). Тепер з'явиться і «Картка харків'янина» - прийом анкет, необхідних для отримання карток, вже йде. Конкурс на кращий дизайн картки проходив з 9 червня по 10 липня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини