У Харкові приймають заявки на конкурс «Молода людина року»
17 червня 2022 10:36 Суспільство
У Харкові приймають заявки на конкурс «Молода людина року» Заявки на участь у конкурсі «Молода людина року» 2022 року прийматимуться до 15 серпня.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, конкурс дозволить відзначити досягнення молоді за 2020-2021 рр. у різних сферах суспільного життя в 11 номінаціях: «Учні закладів загальної середньої освіти»; «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти»; «Студенти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації»; «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації»; «Наукова діяльність»; «Культура та мистецтво»; «Фізична культура та спорт»; «Діяльність у галузі виробництва, підприємництва»; «Діяльність у невиробничій сфері»; «Громадська діяльність»; «Волонтерська діяльність».

У департаменті нагадали, що конкурс пройде в два етапи – районний та міський. На підставі рішень експертних рад у кожній номінації визначать одного переможця та двух лауреатів спочатку на першому, а потім на другому етапах.

З умовами проведення Конкурсу у 2022 році молодь може ознайомитися за посиланням Правила проведення конкурсу або у месенджері «Facebook»: https://www.facebook.com/ussmkh

Заявки подаються в електронному вигляді до районних комітетів у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Довідка. Конкурс «Молода людина року» проводиться Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту з 2001 року. Щорічно у ньому беруть учать понад 270 конкурсантів за рекомендаціями відповідних установ або шляхом самовисування. Мета конкурсу – підтримати обдаровану молодь, відзначити вагомі досягнення молодих людей у різних сферах суспільного життя та нагородити найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини