У Харкові прочистили понад 110 кілометрів мереж водовідведення
04 липня 2023 15:00 ЖКГ
У Харкові прочистили понад 110 кілометрів мереж водовідведення Бригади комплексу «Харківводовідведення» з початку року виконали профілактичне чищення 116 км каналізаційних мереж.
Як повідомив сьогодні, 4 липня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, профілактичне чищення мереж планово проводиться у всіх районах міста.

«Також продовжуємо готувати наші об'єкти до роботи в осінньо-зимовий період, зокрема, проводимо планово-попереджувальні огляди. Крім того, щодня відпрацьовуємо понад 80 заявок від споживачів», - наголосив Ігор Вороненко.

За його словами, ремонтники комплексу не лише оперативно усувають аварійні ситуації на каналізаційних трубопроводах, а й системно перекладають технічно зношені колектори. Цього року значні обсяги ремонтів та реконструкцій виконали на об'єктах водовідведення у Шевченківському, Індустріальному, Холодногірському та Новобаварському районах.

«Також тривають масштабні відновлювальні роботи на каналізаційному колекторі на пр. Гагаріна, на 6-метровій глибині. У зв'язку з перекладанням харків'яни особливих незручностей не відчувають, оскільки було налагоджено перекачування стоків», - запевнив Ігор Вороненко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини