У Харкові прочистили понад 800 кілометрів мереж водовідведення
31 січня 2023 13:28 ЖКГ
У Харкові прочистили понад 800 кілометрів мереж водовідведення Бригади КП «Харківводоканал» у 2022 році провели профілактичне чищення 849 км каналізаційних мереж та капітально відновили 437 колодязів з заміною люків та плит перекриття.
Як повідомив сьогодні, 31 січня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, довжина міських каналізаційних мереж, які обслуговує підприємство, становить понад 1684 км, і їх профілактична обробка ведеться постійно.

«Це традиційна планова процедура для підтримки колекторів у належному технологічному стані. Незважаючи на воєнні дії, ми продовжуємо виконувати всі заходи для ефективної роботи системи стоків. Капітально замінили понад 1 км трубопроводів. Це менше, ніж планували, але не з нашої вини: ремонтники вимушено займалися усуненням нештатних ситуацій, що виникають після обстрілів. Перекладання технічно зношених колекторів велося навіть у районах, що найбільше обстрілюються, зокрема, завершили заміну ділянки трубопроводу у селищі Жуковського», - зазначив Ігор Вороненко.

За його словами, торік аварійні бригади усунули 15,8 тис. закупорок на мережах та 55 складних засмічень.

«На постійному контролі знаходяться всі звернення абонентів до диспетчерської служби. Заявки виконуємо оперативно у день звернення. До речі, хочу звернути увагу харків'ян, що щодня відпрацьовуємо близько 90 заявок на прочищення стокових мереж. У зимовий час прохідність трубопроводів погіршується, і засмічення трапляються частіше. Підприємство несе значні матеріальні витрати на ці заходи, а споживачам потрібно лише дбайливіше та відповідальніше використовувати мережі», - наголосив Ігор Вороненко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини