У Харкові продовжують безкоштовну стерилізацію свійських тварин для пільговиків
01 грудня 2021 15:37 Суспільство
У Харкові продовжують безкоштовну стерилізацію свійських тварин для пільговиків У міському центрі поводження з тваринами продовжили акцію щодо безкоштовної стерилізації свійських тварин для пільгових категорій населення.

Проєкт стартував у вересні й триватиме до 15 грудня. Скористатися цією послугою може будь-який харків'янин, який має пільгу (пенсіонери, багатодітні сім'ї, інваліди, чорнобильці, матері-одиначки, учасники бойових дій тощо). Для цього потрібно записати тварину на стерилізацію та прийти з нею в центр у призначені день та час.

«Було виділено кошти міською владою на те, щоб пільговим категоріям населення забезпечити стерилізацію їхніх домашніх улюбленців. Є багато людей, які підбирають безпритульних тварин і не можуть заплатити за стерилізацію як у приватній клініці, так і у державній», - зазначили у КП «Центр поводження з тваринами».

Безкоштовна стерилізація свійських тварин проводиться у КП «Центр поводження з тваринами» за адресою: пр. Гагаріна, 358.

Записати тварину на стерилізацію можна за телефонами: 050 664 84 та 0 800 50 43 13.

Нагадаємо, у 2021 році на цю програму було виділено 725 тис. грн з бюджету міської територіальної громади. За ці кошти планується стерилізувати приблизно 520 котів та 130 собак, загалом приблизно 650 тварин. Проєкт реалізується у рамках Громадського бюджету (бюджету участі) на 2021 рік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини