У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго»
28 лютого 2022 23:03 Місто
У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго» Внаслідок обстрілу міста є люди, які перебувають під завалами будівель, і їх зараз рятують.

Як заявив сьогодні, 28 лютого, в ефірі телеканалу «1+1» Харківський міський голова Ігор Терехов, те, що відбувається сьогодні у Харкові, - війна, націлена на знищення народу.

«Ніхто у місті Харкові і в страшному сні не міг подумати, що російські війська стрілятимуть у мирних жителів, у їхні будинки. Те, що я бачу на власні очі, - злочин перед усім світом», - наголосив Ігор Терехов.

Він повідомив, що внаслідок обстрілу була пошкоджена підстанція АТ «Харківобленерго». У частині будинків Слобідського, Немишлянського та Індустріального району тимчасово припинене електро- та водопостачання.

«Зараз почали підривати наші підстанції. Частина районів залишилася без електроенергії, відповідно, виникають проблеми з водопостачанням та теплом», - повідомив міський голова.

Він наголосив, що комунальні служби роблять все можливе, щоб відновити пошкоджені об'єкти.

Ігор Терехов подякував військам української армії та територіальної оборони, які захищають Харків, медикам, які рятують людей, а також волонтерам, які допомагають городянам.

«До початку комендантської години ми розвозимо воду, продукти. Сьогодні Харків згуртований як ніколи. У місті немає байдужих людей. Ми - єдиний кулак, який має намір перемогти», - наголосив в ефірі «1+1» Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини