У Харкові проходить форум щодо кластеризації бізнесу
27 жовтня 2021 16:17 Суспільство
У Харкові проходить форум щодо кластеризації бізнесу Перший день форуму «Кластери як механізм інноваційного розвитку міста Харкова» пройшов сьогодні, 27 жовтня, у Харківському муніципальному стартап-центрі.

Захід об'єднав науковців, підприємців та представників органів місцевого самоврядування. У ньому взяли участь, в тому числі онлайн, представники Республіки Казахстан, Чеської Республіки, гості з Києва та Львова. Відкрив форум заступник міського голови з цифрової трансформації Сергій Кузьмін.

Учасники обговорили кластеризацію харківського бізнесу та розвиток стартап-руху. Крім того, під час форуму Харківська міська рада та міський кластер «Інжиніринг – автоматизація – машинобудування» підписали меморандум про співпрацю. Нагадаємо, кластер розпочав роботу у 2020 році з метою розвитку економічного потенціалу міста через підвищення конкурентоспроможності учасників кластера та розвиток регіональної інноваційної екосистеми промислових високотехнологічних секторів.

Зазначимо, що другий день форуму пройде завтра, 28 жовтня. Початок – о 10:00.

Організатори – Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міськради спільно з міським кластером «Інжиніринг – автоматизація – машинобудування».

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини