У Харкові проходить міжнародний інвестиційний форум
06 жовтня 2021 11:34 Співробітництво з міжнародними організаціями
У Харкові проходить міжнародний інвестиційний форум Міжнародна конференція «Харків: розвиток та інвестиції» проходить сьогодні, 6 жовтня, у готелі «Kharkiv Palace».

Мета заходу - створити платформу співпраці державних і місцевих органів влади з міжнародними партнерами і представниками бізнесу для реалізації спільних проєктів щодо поліпшення інфраструктури міст і успішного розвитку України.

Конференцію відкрив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він подякував представникам бізнесу, інвесторів, міжнародних інститутів, які працюють в Харкові і розвивають місто.

Ігор Терехов зазначив, що основне завдання міської влади - розвиток інфраструктури та нових індустрій. Секретар міськради підкреслив, що виробництво сучасного харківського трамвая і модернізація транспорту сприятимуть локалізації в місті міжнародних найбільших брендів. А новий сміттєпереробний комплекс у Дергачах - приклад унікального екологічного проєкту, реалізованого за участю великої фінансової організації, який дасть можливість майбутньому поколінню жити в комфортному місті.

«Попереду у нас - амбітні цілі. Харкову потрібні надійні союзники і партнери саме у вашій особі. Багато великих проєктів вже реалізовано. Харків - одна з IT-столиць України, серце і локація амбітного проєкту «Українська Кремнієва долина». Я дуже хочу, щоб молоді люди, випускники вишів залишалися в Харкові, бачили своє благополучне майбутнє в самому комфортному місті. Наше завдання - дати їм перспективу і забезпечити робочими місцями.

Зараз наше місто переживає свій індустріальний ренесанс. Харків - ваш надійний бізнес-партнер. Всі зобов'язання перед інвесторами місто виконує, і всі ваші інвестиції будуть успішні. Інвестори можуть відкривати тут свої виробництва, і ми будемо сприяти цьому. Місто сповідує філософію відкритості. Я хочу, щоб Харків був інвестиційно привабливим містом з унікальним інвестиційним кліматом. Для цього ми будемо робити все можливе», - зазначив Ігор Терехов.

Президент групи «DCH» Олександр Ярославський підкреслив, що імена учасників харківської конференції підтверджують, що місту довіряють. Великі інвестори розглядають проєкти, в які готові вкладати кошти. Він зазначив, що Натаніель Ротшильд готовий надати допомогу, користуючись своїми знаннями і зв'язками, в реалізації проєкту зі створення «Кремнієвої долини» в Харкові.

«Це проект «Екополіс ХТЗ», який може в себе вмістити близько мільярда доларів, і ми практично починаємо його реалізацію. У нас багато можливостей. Ми завжди будемо надійними партнерами для наших друзів», - виступив на відкритті президент «DCH».

Також у конференції беруть участь глава представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, голова ради директорів компанії «Volex plc» Натаніель Ротшильд, Надзвичайний і Повноважний посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, голова ради директорів «Stadler Rail Group» Петер Шпулер, представники профільних українських міністерств, великі українські бізнесмени, іноземні інвестори та ін.

Вони обговорять інвестиційний потенціал Харкова, державно-приватне партнерство, фінансування розвитку муніципалітетів, цифрову трансформацію та ін. З програмою конференції «Харків: розвиток та інвестиції» можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини