У Харкові проходить різдвяний фестиваль дитячої творчості
29 грудня 2022 16:36 Культура
У Харкові проходить різдвяний фестиваль дитячої творчості ХXVII Різдвяний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Зимовий сонцеворот» проходить у Харкові з 25 грудня по 7 січня.

Цього року захід проводиться офлайн та дистанційно. 28 грудня, у день відкриття, на сцені Муніципального центру культури та аматорського мистецтва виступили чотири кращі хореографічні колективи міста Харкова - зразкові ансамблі «Джерельце», «Ассоль», «Торнадо», «Анжеліка» та дві циркові студії - «Дружба» і «Престиж».

Журі конкурсу на чолі з народною артисткою України Світланою Коливановою одноголосно присудило всім цим колективам перші місця, а оргкомітет вручив їм Гран-Прі.

Основні конкурсні перегляди відбудуться дистанційно, а 7 січня всі відеозвіти будуть опубліковані.

Довідка. Різдвяний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Зимовий сонцеворот» був заснований у 1996 році Творчою спілкою дитячої народної хореографії. Тоді у залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка зібралося 1,5 тис. дітей - учасників творчих колективів з усіх куточків України, а дітей уперше привітав Святий Миколай.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини