У Харкові проходить семінар, організований Конгресом Ради Європи
01 лютого 2017 10:46 Місто
У Харкові проходить семінар, організований Конгресом Ради Європи Семінар «Мери - лідери змін» для місцевих і сільських голів Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей відкрився сьогодні, 1 лютого, в готелі «Харків Палас».

Захід організовано Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи. 

У семінарі взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Вітаючи учасників семінару, він наголосив на важливості проведення таких заходів у Харкові і поінформував присутніх про діяльність міської влади.

«Майже 11 років Харків - мегаполіс, що, мабуть, найбільш динамічно розвивається у країні. Ми першими в Україні і, мабуть, на сьогоднішній день і єдині, хто на основі державно-приватного партнерства повністю реформували систему пасажирських перевезень. Багато в чому нам вдалося вирішити проблему вивозу сміття - ви самі бачили вулиці Харкова, вони чисті. Одним з головних пріоритетів всіх 11 років роботи нової команди міської ради була популяризація здорового способу життя. І тепер в більшості шкіл Харкова є сучасні спортивні майданчики, а там, де їх немає, - вони будуть. У дворах житлових будинків ми теж встановлюємо обладнання для заняття спортом. Вперше в історії Харкова торік ми побудували велодоріжку довжиною 7 кілометрів. І в планах на найближчий час - будівництво ще декількох таких доріжок набагато більшої протяжності. Ми реконструювали центральний парк відпочинку міста, і в 2012 році він увійшов до десятки кращих парків світу. А буквально півроку тому ми почали масштабні перетворення зоопарку. Наша мета - зробити кращий в Україні звіринець, який би став в один ряд з кращими зоопарками Європи і світу. І повірте, ця мета нам під силу, і вона буде досягнута», - заявив Ігор Терехов.

Також перший заступник міського голови наголосив на важливості постійного контакту місцевої влади з городянами. У Харкові міський голова і міська влада знаходяться в постійному діалозі, що дає можливість краще розуміти проблеми міста і оперативно їх вирішувати.

Він також нагадав, що міський голова Геннадій Кернес став першим за новітню історію Харкова мером, повторно обраним на цю посаду, ще й з результатом, до якого не зміг наблизитися жоден міський голова в Україні - в 2015 році йому висловили довіру 65,8% виборців, що говорить про велику підтримку харків'янами мера і тих проектів, які він реалізує.

Зазначимо, семінар проходитиме два дні - 1-2 лютого. Під час заходу обговорюватимуться питання реформи місцевого самоврядування в Україні та в інших країнах Європи, впровадження змін в управління, особливості роботи лідерів і представників громад.

Довідка. Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи засновано 1 грудня 1957 року. Є загальноєвропейською політичною Асамблеєю в складі Ради Європи, що представляє місцеві і регіональні органи влади з 47 країн-учасниць Ради Європи. Його роль полягає в сприянні місцевої і регіональної демократії, зміцненню місцевого і регіонального самоврядування відповідно до принципів, викладених в Європейській хартії місцевого самоврядування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини