У Харкові проходять масові суботники
14 березня 2015 11:58 ЖКГ
У Харкові проходять масові суботники Масові суботники в парках, скверах і у дворах проходять сьогодні, 14 березня, у Харкові.

Як повідомили в Департаменті комунального господарства, працівники комунальних підприємств «Харківзеленбуд», «Харківводоканал», «Харківські теплові мережі», «Шляхрембуд» прибирають і вивозять сміття і листя, займаються комплексним санітарним очищенням території.
Співробітники підприємств працюють у сквері «Стрілка» у Червонозаводському районі, у сквері Велозаводській в Комінтернівському районі. Також суботники проходять на вул. Дерев'янка, пр. 50-річчя ВЛКСМ, вул. Клочківській, в районі будинків на вул. Культури, 12, вул. Академіка Білецького, 18, вул. Ньютона, 16, пр. Постишева, 15, вул. Червоноармійській, 14, пр. Перемоги, 52-б, 64, 78а, 79, пр. Людвіка Свободи, 32, 34, вул. Великій Кільцевій, 6, 8, на пр. Постишева, 47, вул. Плановій, 52. Роботи з вирубки порослі, дробленню гілок і вивезення сміття виконують у приватному секторі Орджонікідзевського району по пр. Косіора (в районі залізничних будинків).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини