У Харкові проходять ювілейні «Наукові пікніки»
10 червня 2016 17:05 Освіта
У Харкові проходять ювілейні «Наукові пікніки» Традиційний освітній проект «Наукові пікніки» проходить сьогодні, 10 червня, з 13:00 до 19:30, в саду ім. Т. Шевченка, на майданчику і алеях біля концертного залу «Україна».

Захід проходить в місті вже вп'яте, торік «пікніки» зібрали понад 20 тис. людей. 

Цього року у заході беруть участь провідні вищі навчальні заклади та науково-дослідні установи Харкова, а також організації по роботі з дітьми та молоддю, підприємства, громадські організації. На фестивалі науки представлені такі галузі знань, як хімія, фізика, криміналістика, історія, робототехніка, астрономія, інформатика, математика, медицина, фармація, логіка, військова справа та ін. Традиційно в рамках фестивалю науки проходять майстер-класи, ігри, досліди, взяти участь в яких може будь-хто.

Як повідомив в ході відкриття «пікніків» директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, цього року на заході представлено 75 експозицій. «Сьогодні молодь часто проводить час зі смартфонами і планшетами, і цей захід покликаний відвернути молодих людей від гаджетів і долучити їх до світу науки», - зазначив директор департаменту.

За словами директора Харківського міського центру дозвілля молоді Альони Леонової, нинішні «наукові пікніки» вражають своєю різноманітністю, вони цікаві не тільки для дітей, а й для дорослих. На «пікніках» можна перевірити зір, тиск, повчитися ландшафтному дизайну, навчитися збирати акваріум, дізнатися про основи флористики. Для дітей і дорослих проводяться хімічні досліди і багато іншого. Тут представлені виставки кажанів, гігансткіх равликів. Причому експозиції «пікніків» щороку різні.

«Радує те, що кількість учасників і гостей «наукових пікніків» з року в рік зростає. Все більше людей хочуть зануритися в світ наукових знань. Харків'яни просять збільшити терміни проведення заходу з одного до двох днів, і я думаю, ми будемо прагнути до цього», - зазначила директор центру.

 Захід проходить за підтримки Харківської міської ради, Харківського міського центру дозвілля молоді, Департаменту справах сім'ї, молоді та спорту, Громадського інформаційно-аналітичного центру для молоді та Харківського міського громадського об'єднання «Центр розвитку громад».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини