У Харкові проведуть онлайн-конкурс з воркауту
19 січня 2023 16:08 Спорт
У Харкові проведуть онлайн-конкурс з воркауту Дітей та підлітків з Харкова та всієї України запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі з воркауту «Сталеві м'язи».

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, захід стартує 23 січня. Змагання проводитимуться у трьох вікових категоріях: до 9 років, 9-14 років, 15 і більше років. Взяти участь у заході можуть усі бажаючі незалежно від рівня підготовки.

У день старту змагань на офіційній сторінці «Barstylers Workout Team» в «Instagram», а також на офіційній сторінці федерації воркауту «Ukrainian Street Workout» будуть розміщені відео з комплексом вправ з воркауту (окремо для кожної вікової категорії). Учасники повинні будуть технічно їх виконати, зняти процес і надіслати відеозвіти гарної якості у вертикальному форматі mp4 на офіційний телеграм-канал «Barstylers Workout Team» до 25 лютого.

Переможців у кожній віковій категорії обере команда професійних суддів. Результати оголосять 28 лютого.

Відео учасників будуть розміщені у Telegram-каналі «Kharkiv Sport City», офіційних інтернет-ресурсах Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, «Barstylers» та «Ukrainian Street Workout».

Організатори - Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту спільно з харківським клубом «Barstylers».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини