У Харкові проведуть тренінг у сфері молодіжної політики
27 вересня 2021 15:17 Суспільство
У Харкові проведуть тренінг у сфері молодіжної політики Базовий тренінг для фахівців, які працюють з молоддю Харкова, відбудеться 6-8 жовтня.

За словами організаторів, мета заходу – сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації молодіжної політики. Тренінг пройде в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник» в рамках Програми розвитку ООН в Україні.

Взяти участь у конкурсі на участь у тренінгу запрошують лідерів та активістів громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державних службовців, відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях; працівників інших організацій, залучених до роботи з молоддю.

Під час занять учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проєктів у молодіжній сфері. По завершенню вони отримають відповідні сертифікати від Міністерства молоді та спорту України та Державного інституту сімейної та молодіжної політики. 

Зареєструватися на участь можна за посиланням. Кінцевий термін подачі заявок на тренінг – 29 вересня. Про результати конкурсу учасникам повідомлять 30 вересня. 
 
З більш детальною інформацією про тренінг можна ознайомитися тут.

Організатори заходу - Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини