У Харкові пройде енергетичний бізнес-форум
19 вересня 2018 11:05 Економіка
У Харкові пройде енергетичний бізнес-форум Енергетичний форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2018» відбудеться 20 вересня в Харкові.

Мета форуму - стимулювання розвитку проектів зеленої енергетики та енергоефективності в регіоні, а також презентація представникам малого та середнього бізнесу, органам влади і місцевого самоврядування успішних кейсів з реалізації проектів в галузі енергоефективності та зеленої енергетики, залучення національного і міжнародного фінансування, пошук зарубіжних партнерів для реалізації спільних проектів. 

Для участі у форумі запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, профільних комітетів Верховної Ради України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, міжнародних проектів і фінансових установ, представники малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування. 

Крім того, учасників форуму очікують практичні семінари від представників компаній-виробників обладнання.

Зареєструватися для участі в форумі можна за посиланням. 

Місце проведення: Харківський палац спорту (пр. Петра Григоренка, 2).

Організатори форуму - Центр підтримки бізнесу в м.Харкові в партнерстві з Харківською торгово-промисловою палатою, Інститутом сталого розвитку, Харківським енергетичним кластером, Управлінням інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради та ін.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини