У Харкові пройде «Каразінський колоквіум» серед учнів
12 квітня 2018 11:44 Освіта
У Харкові пройде «Каразінський колоквіум» серед учнів ХVІІ міська відкрита конференція-конкурс учнів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум» відбудеться 13-14 квітня в Харкові.

Конференція пройде на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського університетського ліцею. У ній візьмуть участь 167 учнів з Харкова і Харківської області, а також з Одеси, Сум, Тернополя.

Урочисте відкриття колоквіуму відбудеться 13 квітня о 13:30 в ХНУ ім. В. Н. Каразіна (пл. Свободи, 4, головний корпус, актовий зал). О 15:00 розпочнеться екскурсійна програма для учасників: вони відвідають музей історії університету, музей археології, Центральну наукову бібліотеку ХНУ ім. В. Н. Каразіна, для них проведуть пішохідну і віртуальну екскурсії «Харків науковий».

14 квітня у приміщенні Харківського університетського ліцею (пр. Науки, 20) працюватимуть 14 секцій: фізика, математика, інформатика, українська та російська мови, українська література, німецька мова, англійська мова, історія України, всесвітня історія, право, біологія, географія, хімія, соціологія. Секції проходитимуть у формі вільної дискусії і обміну думками. Початок - о 10:00.

До складу журі конференції-конкурсу входять вчені та викладачі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, діячі науки і техніки, вчителі Харківського університетського ліцею.

За підсумками колоквіуму будуть визначені переможці, яким вручать дипломи та подарунки.

Конференція-конкурс проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини