У Харкові пройде кілька чемпіонатів з триатлону
26 січня 2016 17:08 Спорт
У Харкові пройде кілька чемпіонатів з триатлону Три чемпіонати з триатлону планують провести 2016 року в Харкові.

Про це сьогодні, 26 січня, на засіданні постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Харківської міської ради повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров.

Він нагадав, що минулого року змагання з триатлону «Kharkiv Man» стали етапом Кубка України і зібрали близько 200 учасників. Цього року кількість турнірів вирішили збільшити і залучити ще більше спортсменів, у тому числі з-за кордону. Один із чемпіонатів - знаменитий турнир «Ocean Lava» - матиме міжнародний статус, і оскільки він рейтинговий, в ньому візьмуть участь професіонали.

Олексій Чубаров зазначив, що цього року також планується проведення заходів, що вже стали традиційними міжнародного марафону, велодня, ярмарку спорту, соціального проекту «Я зможу!» та ін.

Крім того, в Харкові планують розвивати і популяризувати біатлон. Зараз у департаменті разом із Харківською федерацією біатлону розробляють змагання у різних форматах із застосуванням електронних рушниць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини