У Харкові пройде круглий стіл з протидії насильству
21 листопада 2014 17:39
У Харкові пройде круглий стіл з протидії насильству Круглий стіл з протидії насильству пройде 24 листопада в Єврейському культурному центрі «Бейт Росс». Захід організовано в рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». У круглому столі візьмуть участь представники громадських організацій, органів внутрішніх справ, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Зустріч проводиться з метою забезпечення ефективної роботи з попередження насильства в сім'ях Харкова і зниження рівня агресії в суспільстві. 

Круглий стіл пройде за адресою: вул. Тобольська, 46, початок - о 10:00. 

Організатор - управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки Єврейського культурного центру «Бейт Росс». 

Довідка. Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проходить у всіх регіонах України в рамках національної кампанії «Стоп насильству!». Саме ці 16 днів були вибрані не випадково: 25 листопада відзначається Міжнародний день ООН з викорінення насильства по відношенню до жінок, 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 6 грудня - річниця «Монреальської різанини», коли було вбито 14 студенток-феміністок, а 10 грудня - День прав людини.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини