У Харкові пройде масштабний велосипедний флешмоб (уточнено)
20 травня 2021 16:27 Спорт
У Харкові пройде масштабний велосипедний флешмоб (уточнено) У традиційному Велодні, який пройде в Харкові 23 травня, візьмуть участь понад 10 тис. осіб.

Як повідомили організатори, цього року програма Велодня буде дуже насиченою. 

Так, о 10:00 на пл. Свободи почнеться один із наймасштабніших флешмобів за всю історію Велодня: його учасники вишикуються таким чином, щоб «створити» герб Харкова, олімпійські кола і карту України.

Об 11:00 від пам'ятника козакові Харьку стартує велопробіг за оновленим 9-кілометровим маршрутом: пл. Свободи - пр. Науки - вул. Дерев'янка (розворот) - пр. Науки - пл. Свободи.

Після велопараду на всіх охочих чекають розіграші призів від партнерів свята. Для дітей будуть організовані ігрові майданчики і велозона. Також серед учасників велопараду пройде конкурс на найяскравішу захисну маску.

Зазначимо, що в останні роки міська влада приділяла велику увагу розвитку велосипедної інфраструктури Харкова. Так, у місті була затверджена концепція розвитку велосипедного руху, будуються велодоріжки, функціонує Велодім, були відкриті велоСТО та муніципальний прокат велосипедів. У 2015 році під час Велодня харківські велосипедисти встановили новий рекорд України, створивши рухливу фігуру велосипеда з більш ніж 3200 велосипедистів.

Довідка. Велодень - це масштабний соціально-спортивний проєкт, який проходить у Харкові з 2006 року і популяризує здоровий спосіб життя, пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини