У Харкові пройде тренінг для працівників у сфері молодіжної політики
01 вересня 2020 16:36 Суспільство
У Харкові пройде тренінг для працівників у сфері молодіжної політики Базовий тренінг для співробітників, які працюють у сфері молодіжної політики в Харкові, відбудеться 11-13 та 25-27 вересня.

У ньому можуть взяти участь лідери і активісти громадських та благодійних організацій, що працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю.

За словами організаторів, мета заходу - сформувати в учасників основні теоретичні знання і практичні навички для реалізації молодіжної політики, а також допомогти налагодити діалог між різними учасниками молодіжної сфери.

Під час занять учасники зможуть обмінятися досвідом і знайти партнерів для реалізації спільних проєктів.

Зареєструватися на участь можна за посиланням. Кінцевий термін подачі заявок на тренінг, який відбудеться 11-13 вересня, - 6 вересня, на заняття 25-27 вересня - до 20 вересня.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут.

Організатори заходу: Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Тренінги пройдуть в рамках Програми розвитку ООН в Україні та навчальної програми «Молодіжний працівник».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини