У Харкові пройде ярмарок стартапів
06 жовтня 2020 09:26 Суспільство
У Харкові пройде ярмарок стартапів Щорічний ярмарок «Startup Alley» відбудеться 10 жовтня в приміщенні муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv» (вул. Кузнечна, 1).

За словами організаторів, цього року проведення ярмарку стане логічним продовженням відкриття у місті першого в Україні муніципального стартап-центру і першої інтенсивної навчальної програми для молодих стартапів «ReBOOTcamp». На ярмарку її учасники презентують громадськості свої проєкти. 

«Відкриттю першого муніципального центру в Україні для стартапів передувало багато роботи, зокрема з міжнародними представниками галузі. 12 вересня нарешті майданчик для представників технологічного підприємства почав свою роботу запуском навчальної програми. Ярмарок стартапів  «Startup Alley» продемонструє її перші результати», — зазначила  начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

Час проведення – з 10:00 до 17:00. 

Зазначимо, що з огляду на карантині обмеження відкрито попередню реєстрацію на захід. З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут.

Довідка. Щорічний ярмарок стартапів «Startup Alley» об'єднує учасників інноваційної екосистеми для обміну ідеями, обговорення трендів, новин і досягнень в IT-галузі, відвідування виступів спікерів і тематичних майстер-класів та презентацій. Захід проводиться управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проєктів під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини