У Харкові пройдуть «Дні нової музики»
14 лютого 2014 12:11
У Харкові пройдуть «Дні нової музики» III Міжнародний фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» пройде з 20 до 26 лютого в Харкові.

Конкурс відбудеться в Харківському національному університеті мистецтв імені І. Котляревського. Як розповіли в консерваторії, основна мета проекту - презентувати нові твори в галузі сучасної академічної музики, зміцнити культурні зв'язки, обмінятися професійним досвідом. 

Зазначимо, що два попередніх подібних фестиваля («Музика без кордонів» у 2010 році та «Дні нової музики» у 2012 році) зібрали близько 80 учасників із США, Ірану, Росії, Нідерландів, Одеси, Донецька, Києва, Львова. 

У програмі фестивалю - концерт та презентація електронної музики Такуто Фукуда (Японія - Австрія), композиторський семінар з композитором Саней Дракуліч (Хорватія), сольний концерт струнного квартету «NocturnumQuartet», проект «U(s)A music» від «Kharkov Gitar Quartet», концерти молодих композиторів з Москви та Харкова , а також виконавців з Мінська, Києва і Харкова, круглий стіл композиторів, виконавців і музикознавців. 

У виконанні кращих музикантів Харкова і іменитих гостей прозвучать як твори, що вже стали класикою XX століття, так і твори сучасних композиторів. 

Також під час фестивалю відбудеться авторська виставка експериментальної графіки молодої художниці зі Львова Мирослави Скіри. 

17 лютого о 15:00 в Харківському національному університеті мистецтв імені І. Котляревського відбудеться брифінг, присвячений проведенню фестиваля.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини