У Харкові пройшла виставка робототехніки
06 лютого 2023 14:59 Суспільство
У Харкові пройшла виставка робототехніки У підземному переході ст. м. «Майдан Конституції» пройшла виставка робототехніки.
Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, в експозиції, присвяченій всесвітньому Дню робототехніки, було представлено 20 робіт. За найкращу модель та найкреативнішого винахідника голосували відвідувачі заходу. У підсумку перше місце посів вихованець школи робототехніки «Inventor» Ярослав Теляшенко, друге та третє - вихованці школи робототехніки «Volt» Владислава Заїка та Віталій Великоденний. Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко вручив переможцям грамоти та цінні подарунки.

Також харків'яни взяли участь у майстер-класах з шахів, шашок, гри го, у конкурсах, пізнавальних вікторинах і спробували самі сконструювати роботів з конструкторів лего.

Організатори - Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з освітнім центром робототехніки «Volt», стем-школою «Inventor», Харківською обласною федерацією шашок, Харківською обласною федерацією шахів та федерацією го.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини