У Харкові пройшли перші дні моди «KharkivFashion»
29 квітня 2017 18:29 Місто
У Харкові пройшли перші дні моди «KharkivFashion» Покази, дизайн-маркет, конференції та лекції - в місті з 27 по 29 квітня відбулося масштабне свято дизайну та моди «KharkivFashion».

Подібний захід в місті пройшов вперше за підтримки «Ukrainian Fashion Week».

«KharkivFashion» стартував показом переможців конкурсу молодих дизайнерів «StartFashion». Гран-прі отримала колекція «Гайдзин» молодого дизайнера з Харкова Олени Степанової. Найважливішою подією другого дня став бізнес-форум «Fashion-індустрія. Харків. Стратегія успіху», на якому було підписано Меморандум про створення Харківського кластера дизайну і легкої промисловості.

«Я все частіше вибираю для себе одяг українських дизайнерів, і я глибоко переконана, що Стратегія розвитку міста Харкова до 2020 року, яку ми створили і якої дотримуємося, починаючи з цього року, - ця стратегія успішного розвитку наших унікальностей. Харківська школа дизайну була і залишається однією з найсильніших і самобутніх в Україні. Розвиток її потенціалу - одна з першочергових задач в напрямку посилення динаміки соціально-економічного розвитку міста. Амбітна ідея створення Харківського кластера модної індустрії та легкої промисловості дозволить індустрії зробити потужний ривок вперед», - зазначила ініціатор проекту, начальник Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Харків'яни і гості показів змогли побачити колекції резидентів «Ukrainian Fashion Week» - бренду «SAYYA by Luba Makarenko», «KOMASHNYA» (дизайнери Максим і Маргарита Комашня з Сум), однойменний бренд братів Олександра та Сергія CHUYKO з Дніпра. У блоці з колекцією відомого харківського дизайнера Аміни Гасем дизайнери продемонстрували різноманітність колекцій, що представили різні міста України.

Глава оргкомітету «Ukrainian Fashion Week» Ірина Данилевська зазначила, що у Харкова вийшло презентувати дизайнерський і виробничий потенціал в зоні показів.

«Харків завжди мав кращу в Україні школу промислового дизайну. Сьогодні можна впевнено говорити про те, що Харків готовий стати кращим і в сфері дизайну одягу. Важливо, що організатори заходу відразу взялися за вирішення непростих завдань. Важливо, щоб харків'яни полюбили своїх дизайнерів, щоб модно було носити «свого дизайнера», щоб харків'яни цінували народжену в Харкові одяг за якість і креативність. Тільки починаючи з себе, Харків сформує високий авторитет своїх дизайнерів в Україні і в усьому світі», - сказала Ірина Данилевська.

Зазначимо, що дні моди в Харкові планують проводити щорічно. Захід проходить за підтримки міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини