У Харкові пройшли змагання з таеквондо на Кубок міського голови
20 жовтня 2020 13:15 Спорт
У Харкові пройшли змагання з таеквондо на Кубок міського голови Турнір з таеквондо на Кубок Харківського міського голови зібрав кращих спортсменів Московського району.

Змагання проходили в чотири етапи, в яких взяли участь 320 учнів спортивних шкіл та призери олімпіад. У фінал вийшли вісім спортсменів, серед яких були переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, місто завжди підтримує спортивні заходи, які не тільки розвивають імідж Харкова як спортивної столиці, а й проводяться в атмосферній єдності.

«Те вирування пристрастей, яке панувало серед уболівальників і на рингу, - це чудово. Та сила волі, яку проявили спортсмени, - це теж чудово. І я хочу сказати, що дійсно, успіх просто так не приходить. Він завжди дається через працю, через силу волі до перемоги. Тому я вітаю всіх учасників і, звичайно, переможців», - сказав Ігор Терехов.

Одним з переможців Кубка став чемпіон світу з таеквондо Родіон Шерстюк.

«До цих змагань я готувався два місяці. Перший місяць були тренування середньої тяжкості, ми тільки набирали форму. Другий місяць тренувалися вже по повній: наполегливо працювали над тактикою бою і витривалістю. Це були мої перші змагання на такий великий публіці і з незнайомим мені суперником», - поділився враженнями спортсмен.

Організатори зазначають, що змагання з таеквондо на Кубок міського голови планується проводити регулярно, щоб залучати молодь до спорту і активного способу життя.

Зазначимо, змагання проходили з дотриманням карантинних вимог - під відкритим небом. Для глядачів організатори підготували засоби індивідуального захисту і антисептики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини