У Харкові пройшов фінал конкурсу серед швачок «Прорив легкої промисловості України»
16 березня 2018 17:47 Суспільство
У Харкові пройшов фінал конкурсу серед швачок «Прорив легкої промисловості України» Фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» відбувся сьогодні, 16 березня, в Харківській школі архітектури.

За словами організаторів, головна мета конкурсу - продемонструвати суспільству нову, змінену під сучасні стандарти галузь легкої промисловості, рівень підготовки її фахівців, а також популяризувати швейні професії серед школярів.

Учасниками конкурсу стали учні професійно-технічних училищ з усієї України, молоді дизайнери представили членам журі та гостям заходу свої колекції одягу.

Компетентне журі оцінювало майбутніх дизайнерів, швачок і закрійників у трьох номінаціях: сучасні колекції для працівників театрів і музеїв, костюми для дитячих вокальних ансамблів, урочисті образи для солістів і солісток оперного театру.

У заході також взяли участь представники харківських театрів, які відзначили високий рівень підготовки учасників і практичну користь від впровадження результатів їхньої роботи в установах культури.

Довідка. Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» - спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації швейних училищ України, який проходить під патронатом Міністерства освіти і науки України. Конкурс покликаний сприяти підвищенню престижу професій у швейній галузі та популяризації професійної освіти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини