У Харкові реагують на випадки жорстокого поводження з тваринами
01 жовтня 2019 17:37 ЖКГ
У Харкові реагують на випадки жорстокого поводження з тваринами Комунальні служби міста реагують на скарги харків'ян з приводу неналежних умов утримання домашніх тварин.

Про це сьогодні, 1 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька.

За її словами, за 9 місяців поточного року в місті відреагували на 394 скарги. За результатами перевірок було складено 36 адміністративних протоколів про порушення правил утримання домашніх тварин, кілька протоколів було направлено до суду на конфіскацію тварин.

Крім того, як зазначила директор підприємства, деякі власники безвідповідально ставляться до тварин і випускають їх гуляти самостійно.

«Якщо за твариною, яку доставили до притулку за виловом, звертається власник, ми складаємо адмінпротокол. Згідно із законодавством, господар зобов'язаний компенсувати витрати на вилов, ветклініку і утримання вихованця. Це європейська практика», - повідомила Юлія Цибулька.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини