У Харкові розробили проєкт «безпечної зупинки»
25 липня 2022 14:13 Інфраструктура
У Харкові розробили проєкт «безпечної зупинки» Будівництво нових зупинок громадського транспорту, які слугували б укриттями від обстрілів, розробили у Харкові.
Про це сьогодні, 25 липня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, перший пробний екземпляр уже запустили в роботу.

«Упродовж двох-трьох тижнів почнемо монтувати безпечні зупинки громадського транспорту. Це будуть залізобетонні конструкції, розташовані поряд із зупинковими павільйонами. У випадку загрози артилерійського обстрілу там можна буде сховатися та перечекати повітряну тривогу. Такі укриття є в Ізраїлі, наприклад. І вони показують себе ефективними стосовно захисту від снарядів і розльоту осколків. Впевнений, що за допомогою таких бомбосховищ нам вдасться зберегти не одне життя», - розповів міський голова.

У місті вже визначили 25 місць із найбільшим скупченням людей, де обладнають перші безпечні зупинки.

Також Ігор Терехов ще раз закликав харків'ян дотримуватися на вулиці заходів безпеки, оскільки ворог прицільно обстрілює зупинки громадського транспорту, об'єкти інфраструктури та ін.

«Тактика очевидна - залякати людей, щоб посіяти паніку. Це російському агресору не вдасться. Ми сконцентровані як ніколи, нас не зламають. Харків був, є і буде українським містом», - наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що раніше міський голова закликав городян, наскільки можливо, користуватися метрополітеном. За ці кілька днів пасажиропотік у «підземці» трохи виріс.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини