У Харкові розвивають систему надання медичної допомоги
23 квітня 2021 13:24 Медицина
У Харкові розвивають систему надання медичної допомоги Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 23 квітня, відвідав сучасну амбулаторію №1 Міської поліклініки №6 у сел. Кулиничі.

Як повідомила головний лікар поліклініки №6 Ольга Дяків, амбулаторію передали на баланс міста в 2012 році, коли селище тільки входило у склад міста. Багато років будівля не ремонтувалася, тому було вирішено створити новий медичний заклад практично з нуля. Ремонтні роботи виконали протягом 2020 року.

«Тут замінили все, крім стін, - все зруйнували і заново побудували. Кабінети оснастили найсучаснішим обладнанням, яке повинно бути в амбулаторії. У сімейного лікаря є тонометр, пульсоксиметр, електрокардіограф, тест-системи. Є ваги для зважування, ростоміри, прилади для вимірювання тиску. На робочому місці лікаря встановили комп'ютери для роботи в системі «eHealth». Тут все нове. Для людей з обмеженими можливостями встановили пандус, обладнали санітарні кімнати. Люди задоволені, зробили все, що вони просили», - зазначила Ольга Дяків.

За її словами, в амбулаторії працюють два сімейних лікарі, лікар-терапевт, медсестри, невропатолог, гінеколог і стоматолог. Є процедурний кабінет та кабінет для щеплення, палата денного стаціонару. Всього медичний персонал установи надає допомогу понад 3,5 тис. осіб, 3 тис. з яких - дорослі.

Ігор Терехов зазначив, що в період пандемії в амбулаторію почало звертатися більше людей, і завдяки хорошим фахівцям, які тут працюють, і сучасному обладнанню жителі селища можуть отримувати кваліфіковану допомогу.

«Така амбулаторія вкрай потрібна Кулиничам. Тут працюють прекрасні фахівці, сімейні лікарі, і люди цим лікарям довіряють. Сьогодні медики знаходяться на передовій, працюють по 24 години на добу, рятують здоров'я і життя людей. Я вдячний кожному з них», - зазначив Ігор Терехов.

Секретар міської ради поспілкувався з медичним персоналом і жителями селища. Він зазначив, що в Харкові поетапно розвивають сферу медицини.

«Ми відремонтуємо приймальні відділення у лікарні швидкої та невідкладної допомоги №4, в лікарні №17 та інших медустановах. Також ремонтні роботи будуть виконані в поліклінічних відділеннях. Це вкрай важливо, тому що люди повинні перебувати в комфортних умовах, поки чекають прийому лікаря, а потім отримувати якісні медичні послуги», - зазначив секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини