У Харкові склали присягу майбутні поліцейські
14 жовтня 2021 14:38 Місто
У Харкові склали присягу майбутні поліцейські Першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ сьогодні, 14 жовтня, склали Присягу працівника поліції.

В урочистому заході, який пройшов на плацу вишу, взяли участь професорсько-викладацький склад і курсанти університету, представники органів влади, а також рідні і близькі першокурсників. Присягу працівника поліції склали 620 курсантів.

З важливою подією першокурсників привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Сьогодні в суспільстві є колосальний запит на довіру до правоохоронних органів. І я впевнений, що цю довіру ви виправдаєте. Ви будете стояти на сторожі закону, ви будете охороняти порядок. Дорогі хлопці та дівчата, ви приїхали з різних куточків нашої країни і стали харків'янами. Мине час, і ви роз'їдетеся з Харкова, але спогади про наше улюблене місто назавжди залишаться у вашій душі. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя. Завжди і всюди будьте вірними присязі», - зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міськради звернувся до батьків і викладачів першокурсників, висловивши впевненість, що вони виховають гідних захисників держави.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини