У Харкові соцпрацівники допомагають людям вдома
01 червня 2022 11:48 Місто
У Харкові соцпрацівники допомагають людям вдома Більше 1,4 тис. жителів Слобідського району отримують соціальні послуги у відділенні «допомога вдома».
Як повідомили у територіальному центрі надання соціальних послуг Слобідського району, 50 працівникiв допомагають людям похилого віку та особам з інвалідністю. Соцпрацівники купують та доставляють їм продовольчі і промислові товари, медикаменти, допомогають готувати їжу, оплачувати комунальні послуги, прибирають, віносять сміття, підтримують людей психологічно. Також терцентру допомагають волонтери.

«Велика подяка волонтерам за їхню турботу по забезпеченню людей похилого віку продуктами харчування та медикаментами. Волонтерські організації «Оберіг», «Наша допомога», «Дія», «Деполь Україна», «Добра новина», «Велопатруль» постійно надають гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів», - зазначили у терцентрі. 

Крім того, щодня надає послуги із соціальної та психологічної адаптації відділення денного перебування терцентру. Для людей проводять майстер-класи та різні акції.

Також для підопічних центру працює перукар, яка з початку війни обслуговує ще й медичних робітників, військовослужбовців, представників територіальної оборони.  Ще у терцентрі працює пункт прокату реабілітаційних засобів. А у рамках програми «Допоможи ближньому» відкрито пункт прийому допомоги, куди люди приносять речі, взуття, білизну, ковдри тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини