У Харкові спростили механізм отримання матеріальної допомоги (уточнено, доповнено)
21 квітня 2021 12:48 Суспільство
У Харкові спростили механізм отримання матеріальної допомоги (уточнено, доповнено) Механізм отримання одноразової адресної грошової допомоги громадянам міста, які опинилися у складній життєвій ситуації, спрощено.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 21 квітня, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, якщо раніше заявник мав подати довідки про доходи усіх членів сім’ї, то тепер – лише про власні прибутки. Заявник повинен надати довідку про дохід за останні три місяці (оригінал). У разі, якщо заявник звернувся з питанням про надання грошової допомоги на лікування одного із членів сім’ї, надається й довідка про дохід цієї людини за останні три місяці (оригінал). У Департаменті соціальної політики уточнили, що громадяни, які отримують пенсії та перебувають на обліку в структурних підрозділах Пенсійного фонду України, довідки про розмір пенсії не надають. Інформація щодо розміру пенсії заявника запитується автоматично.

Також рішенням сесії передбачено надання одноразової адресної грошової допомоги до 35-річчя аварії на Чорнобильській АЕС дружинам чи чоловікам померлого громадянина, який мав статус постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, смерть якого не пов’язана з аварією на ЧАЕС. 

Зазначимо, що розмір грошової допомоги за зверненнями до депутатів Харківської міської ради становить до 5 тис. грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини