У Харкові стартує соціальний проєкт «Картка харків'янина»
09 червня 2021 16:34 Місто
У Харкові стартує соціальний проєкт «Картка харків'янина» Кожен житель Харкова незабаром зможе отримати «Картку харків'янина».

Про це сьогодні, 9 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради заявив секретар міськради Ігор Терехов.

За його словами, «Картка харків'янина» - це унікальний для України проєкт із впровадження персональної карти жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. За цією карткою кожен харків'янин зможе отримати особливі привілеї - товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

«У порівнянні з усіма іншими містами, це крок вперед. Ця картка увійде в кожен дім, вона буде видана всім жителям міста Харкова. Вона дасть можливість безкоштовного входу до зоопарку, за нею можна буде придбати товари за соціальною ціною в супермаркетах, комунальних аптеках і заправках. Згодом за карткою здійснюватиметься пільговий проїзд у громадському транспорті. За нашими розрахунками, «Картка харків'янина» дасть кожній сім'ї близько 1 тис. гривень економії на місяць. А ми нарощуватимемо її функціонал, і вона стане, зокрема, платіжним засобом», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, який курирує цей проєкт, отримати картку зможе кожен житель міста Харкова, а також всі, хто офіційно працевлаштований у місті, незалежно від місця реєстрації проживання.

Оскільки в місті живуть і працюють представники різних соціальних груп, було ухвалене рішення створити кілька видів карт - для школярів, студентів, працівників комунальних підприємств, пільговиків, пенсіонерів тощо.

Оскільки всі різновиди карток повинні виглядати по-різному, харків'янам запропонували взяти участь у конкурсі на кращий дизайн «Картки харків'янина». Також приймаються пропозиції щодо її назви.

Терміни проведення конкурсу: подача заявок - з 9 по 31 червня; підбиття підсумків голосування і вибір кращого макета і назви картки - 1 липня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини