У Харкові стартує українсько-британський проєкт післявоєнного відновлення міст
21 червня 2022 15:18 Освіта
У Харкові стартує українсько-британський проєкт післявоєнного відновлення міст Україно-британський проєкт «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови» стартує 1 липня у місті Харків.

Проєкт є результатом співпраці Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Університету Лафборо (Великобританія). Його суть полягає у розробці освітньо-практичного курсу, в рамках якого молодь зможе отримати навички та компетенції, необхідні для якнайшвидшої розробки проєктів післявоєнної відбудови України.

«Післявоєнне відновлення можливе лише за рахунок впровадження ефективних інвестиційних механізмів, розробки інноваційних інфраструктурних проєктів та архітектурних рішень, які необхідно створювати вже сьогодні. Рушійною силою відновлення країни має стати новий креативний клас - інтелектуальна та освічена молодь», - зазначили організатори.

Серед очікуваних результатів проєкту - створення комьюніті молодих фахівців з креативними підходами; відбір та реалізація ідей розвитку територій в умовах післявоєнної відбудови; забезпечення сприятливого соціально-економічного клімату для повернення людей та відновлення бізнесу; формування майданчику для створення нової архітектури безпеки та соціально-економічного розвитку територій тощо. 

Доєднатися до проєкту запрошуються профільні асоціації, громадські організації, заклади, установи та окремі фахівці, які працюють у системі управління територіями. Детальнішу інформацію про проєкт можна дізнатися за тел.: +38 (095) 691-14-68 або написавши на електронну пошту: [email protected] 

Довідка. Університети Лафборо та ХНУМГ імені О. М. Бекетова мають значні досягнення в області техніки і технологій, посідають високі позиції у світових рейтингах, мають унікальний освітньо-науковий профіль управління містами та територіями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини