У Харкові стартували курси для учасників інклюзивного модельного агентства
30 липня 2019 12:24 Суспільство
У Харкові стартували курси для учасників інклюзивного модельного агентства 28 учасників почали навчання в школі моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства, яке створене у Харкові.

Стартували навчальні курси, в ході яких учасників навчать фотопозуванню, дефіле, акторській та ораторській майстерності, пройдуть заняття з дієтології, візажу, стилістики, тренінги з самопрезентації. Навчання завершиться через три місяці.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, проект «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» став одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів.

«Щорічні дні моди «Kharkiv Fashion» збирають в нашому місті відомих українських і зарубіжних модельєрів. Відмінною рисою став постійний блок показів, в яких беруть участь люди з інвалідністю. В даний час накопичений досвід та знання створюють можливість розвитку в Харкові інклюзивного модельного агентства, яке займатиметься професійною підготовкою моделей з інвалідністю та розробкою колекцій одягу з урахуванням потреб людей з особливими можливостями. Таке агентство - перше в Україні. Інклюзивна мода стане прекрасним способом соціалізації та інтеграції людей з інвалідністю», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

За словами віце-президента громадської організації «Креавіта» Олени Шингарьової, це перша в Україні школа, яка готує професійних моделей з інвалідністю для участі в показах і фотосесіях.

«Завданнями модельного агентства стануть підготовка професійних моделей з інвалідністю для участі в показах моди, фотосесіях і зйомках реклами, розробка та дизайн адаптивного одягу, який відповідатиме модним світовим тенденціям і буде функціональним і комфортним для людей з особливими потребами. Крім того, в завдання агентства увійдуть ребрендинг стереотипу інвалідності, просвітницька діяльність і створення нового типу комунікації навколо інвалідності», - зазначила Олена Шингарьова.

Випускники школи вийдуть на подіум осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019», який пройде з 11 по 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини