У Харкові стартував набір у «Школу молодого дипломата 3.0»
23 вересня 2021 13:02 Міжнародне співробітництво
У Харкові стартував набір у «Школу молодого дипломата 3.0» Харківську молодь запрошують взяти участь у відборі третього сезону «Школа молодого дипломата».

Як зазначили організатори, це перший в Південно-Східній Україні освітній проєкт, який спрямований на всебічну підготовку нової генерації дипломатичних працівників України та реалізується у співпраці з Харківською міською радою, університетами та профільними фахівцями. У програмі навчання - теоретичні та практичні заняття, присвячені історії дипломатії, дипломатичному протоколу та етикету, а також інтерактивні заняття.

Презентація третього сезону проєкту «Школа молодого дипломата» відбудеться  у п'ятницю, 24 вересня, у Харківському дипломатичному клубі. Попередньо зареєструвавшись, можна буде більш детально ознайомитися з програмою навчання, а також з результатами попередніх сезонів. Захід проведуть з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Кількість місць обмежена. Початок - о 15:00.

Надіслати заявку на участь у проєкті «Школа молодого дипломата 3.0» можна вже зараз за посиланням.

Організатори - Молодіжна рада при Харківському міському голові в партнерстві з Департаментом міжнародного співробітництва та ГО «Платформа публічної дипломатії».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини