У Харкові стартував соціальний проект, який об'єднує сім'ї
24 травня 2018 19:18 Суспільство
У Харкові стартував соціальний проект, який об'єднує сім'ї Ігри та розваги для дітей і дорослих в рамках соціального проекту «Сімейні цінності - фундамент майбутнього» пройшли сьогодні, 24 травня, у Немишлянському, Індустраільному та Київському районах Харкова.

Акція, присвячена Дню сім'ї, стартувала в соціальному центрі «Сім'я» у Немишлянському районі. У заході взяли участь діти та батьки, представники адміністрації району, громадських організацій, поліції.

З початком нового проекту, покликаного об'єднати сім'ї і відродити сімейні традиції, жителів мікрорайону привітала заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Все, що робить центр «Сім'я», - присвячено сім'ї. Ми хочемо допомогти сім'ї, якщо вона цього потребує, ми хочемо привітати сім'ю, якщо виникає для цього привід, ми хочемо підтримати сім'ю, щоб вона була міцнішою і в ній радісно жили діти. Всі ми пам'ятаємо вираз, що сім'я - це осередок суспільства, тому давайте будувати суспільство з наших міцних осередків, і тоді вся наша Україна буде міцною і цілісною державою!» - сказала Світлана Горбунова-Рубан.

На відкритті свята виступили дитячі творчі колективи району. Після цього дітей і дорослих запросили взяти участь у всіляких іграх і розвагах. Так, представники поліції провели для дітей в ігровій формі урок, присвячений правилам дорожнього руху. У дворі біля центру «Сім'я» розмістилися різні активності - для дітей провели майстер-класи з малювання, гру в слова, в волейбол, в резиночки тощо. Бажаючі могли поспілкуватися зі спеціально навченими собаками, яких привезли кінологи з КП «Центр поводження з тваринами», і подивитися виставку дитячих малюнків, присвячених сімейним цінностям.

Як зазначила старший інспектор з особливих доручень Управління патрульної поліції в Харківській області Алла Старокожева, поліцейські щодня стикаються з проблемами насильства в сім'ях. Тільки за добу кожен з 60 екіпажів, які патрулюють у Харкові, отримує більше 15 викликів з приводу сімейних сварок.

«Ми сподіваємося, що такі заходи допоможуть батькам згадати про своїх дітей, дітям - навчитися грати на вулиці, а не сидіти в планшетах і перед телевізорами. Через брак часу багато батьків часто приходять додому і лаються один з одним, влаштовують скандали, і це бачать діти. Ми хочемо показати приклад сім'ям, як можна весело і активно проводити разом час, наприклад, граючи разом з дітьми в різні ігри. Адже для будь-якої дитини сім'я - це найголовніше, її опора і захист», - підкреслила Алла Старокожева.

За словами Світлани Горбунової-Рубан, завдання проекту «Сімейні цінності - фундамент майбутнього» - охопити якомога більше сімей, що живуть у різних районах міста, і залучити їх до таких родинних свят.

«Сьогодні нашим сім'ям живеться нелегко - є проблеми, пов'язані з жорстоким поводженням з дітьми, з сімейними конфліктами і насильством. Нам хотілося, щоб подібні проблеми залишили сім'ю, і навпаки - привносились в них сімейні цінності: любов, сімейні традиції, шанобливе ставлення до старших і любляче ставлення до дітей», - додала віце-мер.

Одночасно подібні акції пройшли у дворах будинків по вул. Дружби Народів, 229 та вул. Сергія Грицевця, 35-а/3. Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що сімейні заходи в рамках нового соціального проекту проходитимуть у різних районах Харкова протягом усього літа.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини