У Харкові створили другий інклюзивно-ресурсний центр
17 листопада 2022 14:40 Освіта
У Харкові створили другий інклюзивно-ресурсний центр Рішенням сесії Харківської міської ради сьогодні, 17 листопада, був створений комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №2 Харківської міської ради».

Центр працюватиме за адресою: вул. Шекспіра, 20.

Також на сесії перейменували комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» на комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради».

Як повідомили у Департаменті освіти, мета рішення - забезпечити права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

З 2018 року у Харкові працював один інклюзивно-ресурсний центр, на послуги фахівців якого постійно зростав попит.

У департаменті зазначили, що у 2021 poці вже були здійснені заходи щодо створення філії існуючого інклюзивно-ресурсноrо центру, зокрема, проведені ремонті роботи в будівлі, приміщення укомлектовані необхідними меблями та засобами навчання. Тепер для задоволення потреб жителів міста філію перетворили на окремий інклюзивно-ресурсний центр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини