У Харкові створили освітній Telegram-канал для вчителів
17 лютого 2021 12:11 Освіта
У Харкові створили освітній Telegram-канал для вчителів Освітян Харкова запрошують долучитися до Telegram-каналу «Digital.info вчителів Харкова».

Telegram-канал був створений Департаментом цифрової трансформації спільно з Департаментом освіти, щоб надати вчителям додаткову допомогу в опануванні цифрових інструментів, які необхідні в організації освітнього процесу. Канал корисний для всіх - як для вчителів, які тільки вчаться працювати з цифровими технологіями, так і для досвідчених користувачів.

«Digital.info» допомагає вчителям зекономити час, адже в одному місці буде зібрана лише корисна інформація щодо цифрових інструментів. Такий спосіб комунікації дозволить не тільки покращити цифрові навички, а й створити ком'юніті вчителів-однодумців, яких об'єднують спільні питання та прагнення їх вирішити», - зазначили у Департаменті цифрової трансформації. 

Приєднатися до Telegram-каналу можуть лише вчителі Харкова. Для цього необхідно використати посилання або QR-код, які були зазначені в офіційному листі Департаменту цифрової трансформації до районних адміністрацій міста. Щоб потрапити в «Digital.info», учитель має звернутися до відповідальної особи в школі або зателефонувати за номером: (067)656-21-31.

Зазначимо, що до каналу вже долучились 2 тис. освітян міста. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини