У Харкові створили установу, спрямовану на зростання інвестиційного потенціалу міста
25 січня 2023 13:33 Економіка
У Харкові створили установу, спрямовану на зростання інвестиційного потенціалу міста Харківська міська рада сьогодні, 25 січня, на сесії прийняла рішення про створення комунальної установи «Харківська інвестиційна агенція».

Як повідомив міський голова Ігор Терехов, діяльність цієї установи буде спрямована на залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку Харківської міської територіальної громади.

«Робота агенції буде полягати у залученні інвестицій, зокрема, шляхом представлення нашого міста на інвестиційних форумах. Крім цього, буде проведено ретельний аналіз того, що зараз стримує притік інвестицій. Я вже казав і хочу наголосити ще раз - після закінчення війни конкуренція між містами буде потужною, і нам потрібно виграти цю конкуренцію. Тому всі механізми, які будуть вжиті комунальною установою, будуть публічні та відкриті», - підкреслив Ігор Терехов.

Згідно з рішенням, КУ «Харківська інвестиційна агенція» було створено з метою  здійснення інвестиційної, інноваційної, консультативної та інших видів діяльності, а також сприяння інвестиційному розвитку Харківської міської територіальної громади шляхом розкриття інвестиційного потенціалу, залучення інвестицій, розвитку державно-приватного партнерства, а також налагодження співпраці між громадою та бізнесом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини