У Харкові створять координаційну раду по боротьбі з наркотиками
17 січня 2019 15:19 Суспільство
У Харкові створять координаційну раду по боротьбі з наркотиками Робоча нарада з питань формування складу і напрямів роботи Координаційної ради з питань дотримання державної політики щодо наркотиків пройшла сьогодні, 17 січня, у Харківській міській раді.

Провела нараду заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Також у заході взяли участь директори профільних департаментів, заступники голів районних адміністрацій, депутати міської ради, а також представники громадських організацій, ювенальної превенції  та поліції.

Як зазначила Світлана Горбунова-Рубан, на сьогоднішній день поріг наркозалежності знизився до шкільного віку, у зв'язку з чим необхідно сконцентрувати всі зусилля у боротьбі з цією проблемою саме в школах.

«Ми повинні з допомогою школи передати батькам розуміння їх ролі у вирішенні цієї проблеми. Робота з протидії поширенню наркотиків має починатися саме всередині сім'ї. Тому нам необхідно виробити методологію роботи з сім'ями через школи та громадські організації. Наприклад, збирати сім'ї, ділитися з ними важким досвідом, проводити для них заходи, в процесі яких піднімати тему наркозалежності, щоб ця проблема відклалася в свідомості як у батьків, так і дітей», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона закликала всі міські структури і громадські організації, що мають відношення до цієї проблеми, об'єднати зусилля в боротьбі з розповсюдженням наркотиків.

«Ми повинні з вами в масштабах міста відпрацювати такі грамотні і послідовні спільні дії, які б навчили жителів територіальної громади протистояти спокусі вживання наркотиків», - додала віце-мер.

Прийнято рішення, що протягом місяця учасники наради внесуть свої пропозиції щодо роботи координаційної ради. Зокрема, вже сьогодні представники громадських організацій запропонували приділити особливу увагу питанням допомоги та лікування наркозалежних людей.

Рішення про створення координаційної ради, а також її склад, до якого увійдуть представники профільних структур і організацій, буде затверджений на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини