У Харкові створюється стартап-екосистема
27 вересня 2019 15:19 Суспільство
У Харкові створюється стартап-екосистема Презентація стартап-екосистеми, яку планується впровадити в місті, відбулася 26 вересня в рамках III Харківського міжнародного юридичного форуму.

Про перспективи розвитку напрямку в ході панельної дискусії «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практика ефективної протидії», присвяченої смарт-технологіям і стартап-проектам для створення безпечного міського середовища, розповіла начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

За її словами, в Харкові стартував проект «Startup Kharkiv», який націлений на залучення кращих інноваціх у сфері стартапів і пошук інвесторів для їх реалізації. На його базі в місті створюється муніципальний стартап-центр, де зможуть взаємодіяти автори проектів і потенційні інвестори.

«Для повного циклу і отримання ефективних результатів і реалізації цікавих проектів ми повинні створити екосистему, де між собою будуть взаємодіяти університети, великі компанії, інвестори, коворкінг-простір і муніципальний стартап-центр. Головне, що міська влада повинна стати тією силою, яка об'єднає талановитих і початківців, науку і бізнес», - розповіла начальник управління.

За її словами, створивши такий майданчик, можна збільшити кількість успішних стартапів, які згодом стануть бізнесом, збільшити надходження податків у бюжет, а також залучити до стартап-руху більше молоді.

Також в ході форуму учасники обговорили інноваційні технологічні рішення в сфері цифрової трансформації міського середовища, застосування онлайн-інструментів та інтелектуальних систем в управлінні міською інфраструктурою, публічною безпекою і підвищення рівня комфорту проживання в містах тощо.

Нагадаємо, III Харківський міжнародний юридичний форум відкрився 24 вересня і завершиться 28 вересня. Організатори форуму - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Форум проходить за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини