У Харкові створюють нові сервіси для підтримки підприємців
19 листопада 2020 13:49 Економіка
У Харкові створюють нові сервіси для підтримки підприємців 1,9 млн грн передбачено в міському бюджеті на виконання заходів Програми підтримки розвитку підприємництва у місті Харкові на 2020 рік.

Про це повідомляється в інформації Про основні показники економічного і соціального розвитку міста Харкова за 9 місяців 2020 року.

У документі зазначається, що цього року тривала робота з удосконалення сайту «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова». Зокрема, було створено окремий інформаційний розділ для бізнесу на час карантину, який містить актуальну офіційну інформацію про діючі обмеження з метою протидії поширенню COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на питання від бізнесу.

Нагадаємо, також на сайті запустили безкоштовний сервіс для підприємців «To be», де можна отримати онлайн-консультації. Також проводиться робота зі створення електронного сервісу «Менторська допомога», який дозволить отримувати безоплатну допомогу підприємцю-початківцю.

Всього за звітний період було зафіксовано 62,7 тис. відвідувачів сайту, що на 10% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, за звітній період до Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів надійшло 54,3 тис. звернень від суб’єктів підприємницької діяльності.  Спеціалісти центру прийняли 47,3 тис. звернень з питань реєстрації бізнесу, з них 39,6 тис. – від фізичних осіб-підприємців, 5,5 тис. – від юридичних осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини