У Харкові та області відновлюють газопостачання
28 вересня 2022 09:46 ЖКГ
У Харкові та області відновлюють газопостачання Завдяки успішним контрнаступальним діям Збройних Сил України та поступовому розмінуванню територій фахівці газових компаній АТ «Харківміськгаз» та АТ «Харківгаз» нарощують темпи ремонтно-відновлювальних робіт.
Як повідомили в АТ «Харківміськгаз», на деокупованих територіях області та в районах Харкова, які поступово виходять з-під лінії ворожого вогню, газовики замінюють кілометри знищених підземних та наземних газопроводів, подекуди прокладають їх з нуля або роблять перемонтаж газових систем, щоб була змога відновити розподіл газу. Газогони ремонтують в Ізюмському, Чугуївському, Харківському, Богодухівському районах області та в усіх районах міста Харкова, у тому числі в центрі, мікрорайонах Північна Салтівка та П’ятихатки.

«Російські загарбники залишили по собі буквально руїни, і головна мета - зробити все можливе для відновлення критичної газової інфраструктури, підготувати Харківщину до зими. Дякуємо клієнтам, які в такий важкий момент знаходять можливість сплачувати за послугу з доставки природного газу. Усі ці кошти спрямовуються на якнайшвидше відновлення газових мереж», - зазначили у компанії. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини