У Харкові вандали пошкодили близько 30 терміналів продажу e-ticket
04 грудня 2017 14:56 Інфраструктура
У Харкові вандали пошкодили близько 30 терміналів продажу e-ticket Харківська міська рада звернулася до Національної поліції за фактом псування вандалами терміналів з продажу карток єдиного електронного квитка.

Про це сьогодні, 4 грудня, повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов. За його словами, станом на 15:00 вандали пошкодили вже 28 терміналів в різних місцях міста. Найбільших втрат невідомі нанесли на зупинках по пр. Науки - вони залили термінали монтажною піною або клеєм.

«Від імені міського голови, всіх наших служб я звертаюся з проханням до харків'ян, якщо вони побачать подібні дії, нехай негайно звертаються до поліції. Я б хотів попередити тих, хто цим займається, що ми вже звернулися до поліції. Крім того, офіційна заява в правоохоронні органи надійде від інвестора. Зараз вони підраховують обсяг збитку, який завдано, тому що частину внутрішнього обладнання терміналів доведеться замінити», - зазначив віце-мер.

На даний час фахівці перевіряють справність обладнання системи єдиного квитка по всьому місту. Місця, де встановлені термінали, патрулюватиме поліція.

«Рано чи пізно ми їх зловимо. Збиток досить серйозний, це вже не хуліганство, а кримінальна стаття. Вони завдають шкоди, в першу чергу, місту та громаді», - підкреслив заступник міського голови.

Він також повідомив, що станом на 14:00 в Харкові вже куплено понад 10 тис. карток і 30 тис. разових проїзних квитків. За словами віце-мера, приблизно через три місяці місто повністю перейде на нову систему, і разовий квиток в електротранспорті вже не можна буде купити.

«Ми не закликаємо нікого до ажіотажу, але рекомендуємо своєчасно придбати нові проїзні картки», - додав Євген Водовозов.

Нагадаємо, що з 1 грудня в Харкові почала діяти система єдиного електронного проїзного квитка. На зупинках громадського транспорту встановлено 323 термінали, де можна придбати нові проїздні картки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини